GİRİŞ YAP
ÜYE OL
FAVORİLER
Biz Kimiz?

İNTİMA İÇ GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İştigal konumuz; iç çamaşırı, mayo ve pijama alanlarında yurt içinde ve yurt dışında öne çıkmış, üst kalite ve fiyat odaklı markaların yurtiçinde satış ve pazarlamasını yapmak olarak belirlenmiştir. Bu hedef doğrultusunda ilk olarak Özgün Çamaşır Tic. AŞ ile varılan anlaşma sonucunda markanın yurtiçi ürünlerinin distribütörlüğü alınmış olup; 2015 yılı içinde Kağıthane Merkez Mahallesi Yeni Çarşı Sokak No:8 K:3 adresinde 1300 metrekare alanda depo ve showroom hazırlanmış, satış ekibinin oluşturulması tamamlanmış ve mağazalaşma çalışmalarına başlanmıştır.

Halen 2015 Eylül ayında açılışı yapılan Beşiktaş Köyiçi Caddesindeki mağazasında “Reflections Markası” ile hizmet vermekte olan firmamız, İzmir Alaçatı’da ve Bodrum Merkez’de yeni mağazalar açmıştır. Ankara’da bir mağaza kiralanması konusunda görüşmeler belirli bir aşamaya gelmiştir. 2016 sonuna kadar toplam yurtiçi mağaza sayısının 8’e çıkarılması hedeflenmiştir.

Türkiye’de yukarıda belirtilen işletmesi tarafımızca yapılacak mağazalara ilave olarak; Bulgaristan’da 4 mağaza ile müşterilere sunulmakta olan Reflections markalı ürünler, aynı zamandan yurt içindeki Zincir mağazalarda (Boyner, Suwen, Koray, Safari vs...) ve 300’e yakın iç çamaşırı satış noktasında satılmaktadır. Ayrıca bilinen tüm eTicaret firmaları ile (Trendyol, Markafoni, Morhipo vs...) satış anlaşmaları imzalanmıştır. 2016 yılının ilk yarısında mağazalaşma ve yurtiçindeki satış noktalarına erişimin tamamlanmasını ile oluşturalacak dağıtım ağının gücüyle, yeni markaların satış haklarının alınması hedeflenmektedir.

Reflections Markası: 1983 yılında İstanbul Sultanhamam’da kurulan Özgün Tuhafiye San. ve Tic. A.Ş. o dönemde piyasanın öne çıkmış iç giyim firmalarına ait ürünlerin müşterilerine toptan satışını gerçekleştirmiştir. 1991 yılında Özgün Çamaşır Tic. Ltd. Şti’ni kurarak kendi markası altında üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. 1996 yılından itibaren ise dünyanın en seçkin iç giyim markalarının Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlenerek müşterilerine vermiş olduğu hizmeti çeşitlendirmiştir. 2000’e yaklaşırken, tüm bu birikimini kendi iç giyim ve mayo markası REFLECTIONS’ı oluşturmak ve müşterilerine benimsetmek için kullanmıştır. Reflections markasıyla üretime başlandığında “dünyanın en önemli ve kaliteli kabul edilen markalarının kalite ve tasarımlarını aşan bir standart” hedefi benimsenmiştir. Geçen süreç içinde bu hedefe yürüyüş devam etmektedir. Marka için “Yüksek kaliteli hammadde, Özel Ergonomi ve En İyi Ürün Desteği” prensipleri ile birlikte yüksek gelirli kitle hedeflenmektedir. 2000’li yılların başından itibaren dünyanın iç giyim ve mayo konusundaki en önemli fuarlarına katılımlara başlanmış ve çeşitli ülkelerde Reflections ürünlerinin pazarlanmasına başlanmıştır. Reflections ürünleri bugün başta eski doğu bloğu ülkeleri olmak üzere, yurtdışında da önemli ölçüde rağbet görmektedir. Başta Rusya ve Ukrayna olmak üzere, çoğu iç çamaşırı satış noktasında markamız ürünleri görülebilir.